ЦСКА победи Левски в дербито на 26-ия кръг от efbet Лига

Отборът на ЦСКА-София победи Левски с 2:0 в дербито на 26-ия кръг от efbet Лига, игран на Националния стадион „Васил Левски“.

В 14-ата минута Федерико Варела направи прекрасно центриране към Жул Кейта, който засече кълбото с глава и го насочи неспасяемо в мрежата, откривайки резултата.

В 37-ата минута след разбъркване топката се озова в Жорди Кайседо, който отправи много силен и плътен изстрел и покачи на 2:0. След второто попадение в мрежата на сините, феновете на Левски нахлуха на пистата и се наложи намеса на полицията, която си свърши работата и не се стигна до нахлуване на терена и прекъсване на двубоя.

До края на срещата ЦСКА продължи да диктува събитията на терена, но повече попадения така и не паднаха и „червените“ записаха напълно заслужена победа с 2:0 над вечния си съперник Левски.