Победа с 3:1 изведе ОФК „Поморие“ в средата на временното класиране

В XIII-тия кръг от първенството на Втора професионална лига вчера /19.11.2016 г./, отборът на „Поморие“ успя да се наложи над гостите от „Несебър“ с 3:1.
Още през първото полувреме домакините поведоха с 2:0, след като Иван Колев откри с глава в 23-та минута, а в 44-та Ахмед Ахмедов удвои резултата.
Третото попадение в противниковата врата стана факт в 68-та минута, когато Иван Колев отново бе точен. Асистенциите на Милен Танев спомогнаха и при трите успешни удара. 13 минути преди края на морското дерби гостите също се разписаха от дузпа чрез капитана Николай Костов.
След тази победа с 3:1 отборът на Общински футболен клуб “Поморие” се изкачи в средата на временното класиране с актив от 18 точки.
В следващия кръг „Поморие“ гостува на „Банско“ на 26.11.2016 г. /събота/ от 14.30 часа.