„Нефтохимик 2010“ посреща днес шампиона на Норвегия

Волейболистите от „Нефтохимик 2010“ посрещат днес от 18:30 часа в зала „Младост“ шампиона на Норвегия „Викинг ТИФ“/Берген/ в 1/8 финален мач реванш от европейския клубен турнир за купата на CEV.
В първата среща като гости бургазлии спечелиха с 3:1 гейма и направиха сериозна крачка към класиране в следващата фаза.При нов успех тази вечер или дори при загуба с 2:3, нашите продължават.

„Излизаме само за победа, за да зарадваме бургаските любители на волейбола в този втори по сила европейски клубен турнир“, заяви мениджърът на „Нефтохимик 2010“ Огнян Томов.Зрителите ще влизат в зала „Младост“ срещу билетче от 1 лев.Съперник на четвъртфинал ще бъде гръцкия гранд „Олимпиакос“, който отстрани турския „Истанбул ББ“.Първият мач е на 30 януари/сряда/ в Бургас. Реваншът в Гърция е на 14 февруари.