22януари /вторник/
19:00 часа
ДТ „Адриана Будевска“-Бургас „Един безумен уикенд“-постановка Николай Ламбрев
Участват: Ива Папазова,Тони Минасян и др.
19:00 часа
Културен дом на Нефтохимика
„Приказнисезони“-балетен мултимедиен спектакъл –по музика на А. Вивалди и Й. С.Бах -ПРЕМИЕРА
23 януари/сряда/
19:00 часа
Културен дом на Нефтохимика „Коя гад изяде кашкавала“ По филма „Грозни, мръсни, зли“ /
адаптация Теди Москов, Симон Шварц/
Гостува ДТ „Сава Огнянов“ Русе
Участват: Мая Новоселска, Валентин Танев, Николай Додов, Дайана Михайлова,
Кристиана Ценкова, Петя Венелинова, Ясена Господинова и др.
Билети на касата на НХК от 02.01.2019г.
18:00 часа
КЦ „Морско казино“, зала „ Петя Дубарова“
„Животът на Ирена Сендлер“-документален филм
Вход: свободен
19:00 часа
Държавен Куклен театър Бургас
„Прегръдката на ангела“
Моноспектакъл с участието на: Тезджан Ферад -Джани
24 януари /четвъртък/
18:30 часа
КЦ „Морско
казино“, зала „Петя Дубарова“, ет. 1
Международен проект за авторско документално кино КИНЕДОК „Мъртвата нация“ -Румъния; 2017 г.
Вход: свободен
19:00 часа
ДТ „Адриана Будевска“-Бургас „ Да минеш под дъгата“-Питър Куилтър
25 януари /петък/
14 :00 часа
Експо център „Флора“Burgas Game Jam-2019
15:00 часа
ДТ „ Адриана Будевска“-Бургас„Страшни смешки, смешни страшки за герои със опашки“-Недялко Йорданов
19:00 часа
ДТ „ Адриана Будевска“-Бургас „Призраци“ -Хенрих Ибсен
19:00 часа
Културен дом на Нефтохимика-Бургас
„Тартюф“ от Молиер -театрална постановка Гостува Театър Българска Армия
Участват: Веселин Ранков, Гергана Данданова, Евелин Костова
Тигран Торосян и др.
Билети на касата на НХК
Тел. 0894/898 098
20:00 часа
Hashtag STUDIO , ул“ Абоба“ 1
Вечер на вицоветe
26 януари/събота/
10:00 часа
Експо център „Флора“Burgas Game -2019
11:00 часа
Държавен куклен театър –Бургас
„Момче и вятър“
11:30 часа
Регионален исторически музей , ул .“Славянска „ No 69
Лекция „ Св. Йоан Кръстител -гласът на викащият в пустинята“
Вход: за учащи и пенсионери-1 лв, за възрастни -2 лв
12:30часа
Експо център „ Флора“
„Часът на куклите“,“ДЪГА“ -представление за най-малките
10:00 часа
Експо център „Флора“
Burgas Game Jam-201911:00 часа
Държавен куклен театър –Бургас
„Момче и вятър“
16:00 часа
ДТ „ Адриана Будевска“-Бургас
„ Светлоносеца“ от Продан Кралев
Театрална група „ Валери и приятели“ към НЧ „ Асен Златаров 1940“
ПРЕМИЕРА
Билети : каса НХК
18:30 часа
ДТ „ Адриана Будевска“-Бургас
„Светлоносеца“ от Продан Кралев
Театрална група „ Валери и приятели“ към НЧ „ Асен Златаров 1940“
ПРЕМИЕРА
Билети : каса НХК