Футболните мачове в Събота/програма/

Футболните мачове в Събота/програма/

СПОДЕЛИ

Програма на футболните мачовете по телевизията за днес

10:00 Футбол: Суонси Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ nova-sport
10:00 Футбол: Етър – Славия, мач от efbet Лига /п/ diema-sport
10:25 Световно първенство по плажен футбол: Четвъртфинална среща bnt-hd
11:00 БарсаТВ: Барселона – Борусия Дортмунд Пета среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г. max-sport-3
12:00 Студио “Футбол”, директно diema-sport
12:05 Футбол: Молдън & Типтрий – Нюпорт Каунти, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ nova-sport
12:10 Футбол: Астана – Манчестър Юнайтед – среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” bnt-hd
12:30 Футбол: Черно море – Ботев Враца, мач от efbet Лига, директно diema-sport
13:00 Футбол: Жребий за УЕФА ЕВРО 2020, директно diema
13:00 “Да скъсаш мрежата”, предаване за английски футбол (2019-20), 13-и епизод /п/ diema-sport-2
13:00 Великата футболна сцена ring-bg
13:00 Шампионска лига: Ювентус – Атлетико Мадрид Пета среща от груповата фаза max-sport-3
13:30 Студио “УЕФА ЕВРО 2020”, директно diema
14:10 Футбол: Спортинг /Лисабон/ – ПСВ Айндховен – среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” bnt-hd
14:25 Студио “Футбол”, директно diema-sport
14:30 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно nova-sport
15:00 Серия А: “Преди кръга” max-sport-3
15:00 Футбол: Царско село – Ботев Пловдив, мач от efbet Лига, директно diema-sport
15:30 Студио “Футбол” max-sport-3
15:40 Футбол: Бундеслига, Шалке 04 – Унион Берлин eurosport2
15:55 Футбол: ЦСКА /Москва/ – Лудогорец, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” bnt-hd
16:00 УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване ring-bg
16:00 Серия А: Бреша – Аталанта max-sport-3
16:20 Футбол: Бундеслига, Херта Берлин – Борусия Дортмунд, директно eurosport2
16:55 Студио “Футбол”, директно diema-sport
17:00 Футбол: Ливърпул – Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, директно diema-sport-2
17:00 Футбол: Дарби Каунти – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, директно nova-sport
17:30 Футбол: Берое – Левски, мач от efbet Лига, директно diema-sport
18:00 Студио “Футбол” max-sport-3
18:00 УЕФА Лига Европа: Обзор bnt-hd
18:30 Студио УЕФА 2020 bnt
18:30 Студио Футбол bnt-hd
18:30 Студио “Футбол” max-sport-3
18:30 Футбол: Бундеслига, Падерборн – Лайпциг eurosport2
18:55 Футбол: Жребий за УЕФА Евро 2020, директно diema-sport-2
19:00 Церемония по теглене на жребия за УЕФА ЕВРО 2020 пряко предаване от Букурещ bnt
19:00 Жребий за европейското първенство по футбол 2020 г. пряко предаване от Букурещ bnt-hd
19:00 Серия А: Дженоа – Торино max-sport-3
19:25 Студио “Футбол”, директно diema-sport
19:25 Футбол: Бундеслига, Байерн Мюнхен – Байер Леверкузен, директно eurosport2
19:30 Футбол: Саутхямптън – Уотфорд, мач от английската Висша лига, директно nova-sport
20:15 Футбол: Чарлтън Атлетик – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, запис diema-sport-2
20:30 Звездите на футбола ring-bg
20:30 Футбол: Портсмут – Олтринчъм, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация, запис diema-sport
21:00 Студио “Футбол” max-sport-3
21:05 Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща пряко предаване от Асунсион /Парагвай/ bnt-hd
21:45 Серия А: Фиорентина – Лече max-sport-3
22:00 Футбол: Челси – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис diema-sport-2
22:25 УЕФА Лига Европа: Обзор bnt-hd
22:30 Футбол: Ийстлей – Крю Алекзандра, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация, запис diema-sport
22:50 Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща пряко предаване от Асунсион /Парагвай/ bnt-hd
23:45 Студио “Футбол” max-sport-3

Коментари

avatar