Четири златни и един сребърен медал за децата от Клуб по спортни...

Четири златни и един сребърен медал за децата от Клуб по спортни танци „Поморие“

КСТ “Поморие” взе участие в традиционния турнир по спортни танци “Ruse Open 2017”. За пореден път Давид Абрашев и Гергана Велкова станаха абсолютни шампиони в категория Деца 2 при стандартните танци. Журито единодушно постави двойката на първо място и при латиноамериканските танци.
Мирослав Бонев и Емилия Джелебова се класираха на почетното второ място в категория Младежи. В усилена надпревара с европейските шампиони от Молдова, двойката взе 2 от общо 5 танца.

В рамките на “Ruse Open 2017” се проведе и открит национален турнир. Състезатели на Клуб по спортни танци “Поморие” блестящо представиха родния си град. Алекс Димитров и Марина Канариева грабнаха злато в категория 13D, a Борис Савов и Карина Венева спечелиха първото място в категория 13С.