Берое изгони Никита Баранов

Берое освободи централния защитник Никита Баранов.

Естонският национал бе изгонен при загубата от Арда (Кърджали) с 1:3, съобщи Тема спорт. Той получи червен картон в края на първото полувреме, а след почивката кърджалийци стигнаха до обрат. Действията му са вбесили старши треньора Александър Томаш. От Берое действаха светкавично и привлякоха Виктор Генев.

Баранов дойде в началото на годината и въпреки че бе със статут на титуляр, не бе особено убедителен в доста от мачовете на тима.

Снощи “зелено-белите” победиха сателита си Миньор (Раднево) с 2:1 в контрола. Спарингът бе организиран заради сигурното ново попълнение – Генев, и каращия проби гвинеец Ибрахима Конте. Бранителят се отчете с гол, с който изравни резултата, а преди това гостите поведоха още в първите минути на срещата. Победното попадение за Берое реализира Юлиан Ненов, който бе изпробван от Томаш на върха на атаката след почивката.